Web Analytics
Başka Sistemlere Entegre Edilmiş Google Sıralama Sistemleri | Seo Forum, Seo Analiz, Seo Araçları!
Neler yeni
Türkiye'nin ilk ve tek SEO Topluluğu!
  • Türkiye'nin ilk ve tek SEO yardım ve destek forum sitesi "SeoForumu.Net'e" Hoşgeldiniz. Burada SEO hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Başka Sistemlere Entegre Edilmiş Google Sıralama Sistemleri

LORD01

Nevzat HAN
Moderatör
Katılım
6 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
1
Yaş
35
Konum
Adana

Başka Sistemlere Entegre Edilmiş Google Sıralama Sistemleri

Aşağıdaki sistemler diğer sistemlere dahil edilmiş veya Google’ın temel sıralama sisteminin bir parçası haline getirilmiştir.

Hummingbird: Google’ın sıralama sistemlerinde 2013 yılında kullanıma sunulan önemli bir iyileştirme. Google, sistemlerin o zamandan bu yana geliştiğini söylüyor.

Mobil Dostu Sıralama Sistemi: Mobil cihazlarda daha iyi işlenen içeriği tercih eden bir sistem. O zamandan beri Google’ın sayfa deneyimi sistemine dahil edilmiştir.

Sayfa Hızı Sistemi: 2018’de tanıtılan ve mobil cihazlarda hızlı yüklenen içeriklere öncelik veren bir sistem. O zamandan beri Google’ın sayfa deneyimi sistemine dahil edilmiştir.

Panda Sistemi: 2011’de tanıtılan, yüksek kaliteli ve orijinal içeriği tercih eden bir sistem. 2015’te Google’ın temel sıralama sistemlerinin bir parçası haline geldi.

Penguen Sistemi: 2012’de tanıtılan ve SPAM içerikli bağlantı oluşturma uygulamalarına sahip web sitelerini düşüren bir sistem.

Güvenli siteler sistemi: 2014’te HTTPS ile güvenli hale getirilmiş web sitelerini tercih eden bir sistem. O zamandan beri Google’ın sayfa deneyimi sisteminin bir parçası haline getirilmiştir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst