Web Analytics
İnsanların Nasıl Konuştuğunu ve Ne Düşündüğünü Tespit Etmeye Çalışın | Seo Forum, Seo Analiz, Seo Araçları!
Neler yeni
Türkiye'nin ilk ve tek SEO Topluluğu!
  • Türkiye'nin ilk ve tek SEO yardım ve destek forum sitesi "SeoForumu.Net'e" Hoşgeldiniz. Burada SEO hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

İnsanların Nasıl Konuştuğunu ve Ne Düşündüğünü Tespit Etmeye Çalışın

LORD01

Nevzat HAN
Moderatör
Katılım
6 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
1
Yaş
35
Konum
Adana

İnsanların Nasıl Konuştuğunu ve Ne Düşündüğünü Tespit Etmeye Çalışın​

Yukarıda verdiğimiz örnekler yine insanların nasıl düşündüğüne veya konuştuğuna dair örnekler oluşturabilir. Şimdilik Türkçe yer almıyor olsa da, birçok dilde insanların nasıl sorular sorabileceğini tespit edebileceğiniz harika bir araçtan faydalanabilirsiniz. Bir arama sorgusu girin ve “soru” niteliğindeki cevapları inceleyin. Örneğin biz “chinese restaurant” araması yaptık ve karşımıza 96 farklı kombinasyonda soru çıktı. Her sorunun üzerine tıklayıp Google aramalarını gözlemleyebilirsiniz:


Emin olun, insanlar yukarıdaki görselde görebileceğiniz kadar çok sayıda kombinasyonla sorgular ortaya çıkarabiliyor. Her bir sorgu bir diğerinden farklı bir anlam içeriyor ve hepsinin sonucu farklı olabilir. Her sorguyu sitenizde bulundurmanız faydalı olmaz, aksine zararlı olabilir. Ancak içerisinden sizin için en uygun olan birkaç tanesini seçip ona yönelik bir hedefleme yapmanız, arama sorgularını karşılamanızı sağlayacaktır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst